blog-img
XIV Međunarodna Berza preduzetničkih ideja

Lansiran je još jedan poziv za XIV Međunarodnu Berzu preduzetničkih ideja!

Poštovani studenti/kinje, srednjoškolci/ke, kolege/inice,

Dragi sanjari i kreativci/ke,

sa zadovoljstvom Te obavještavamo da je Preduzetnička galaksija lansirala još jedno, svemirsko putovanje u svijet ideja, mašte, inovativnosti i kreiranja zvjezdanih uspomena.

Da li si spreman da kreiraš svoj idejni svemir uspjeha?

Da li si spreman da budeš i ti neobični astronaut koji će zakoračiti u novi galaktički svijet preduzetništva?

Da li si spreman da zakoračiš u svemirski brod ideja i testiraš svoje granice i smjelost?

Imaš li smjelosti da zakoračiš u nepoznato i uzbudljivo i popuniš prijavnu formu: https://preduzetnistvo.me/?

Rok za prijavu je do 12. aprila, nakon čega će se objaviti spisak najkreativnih i najinovativnijih za ukrcavanje u svemirski brod preduzetničkih ideja! A onda, spremi se za rad na uzbudljivim projektima uz podršku mentora i druženja sa ostalim kreativnim astronautima, gdje nas, 9. maja 2024. godine čeka najuzbudljivija stanica – XIV Međunarodna Berza preduzetničkih ideja.

Na Međunarodnoj Berzi preduzetničkih ideja imaćeš priliku da predstaviš svoju ideju predstavnicima “tražnje” – vlasnicima i direktorima najuspješnijih kompanija iz zemlje, regiona i svijeta! Čekamo te!