Panel discussion: European integration of the Western Balkans: Montenegro on the way to the European Union

Obavještavaju se studenti da Institut za Podunavlje i centralnu Evropu u partnerstvu sa Univerzitetom Donja Gorica 10. oktobra 2023. u 10 sati u amfiteatru AS organizuje panel diskusiju "Evropske integracije na Zapadnom Balkanu: Crna Gora na putu ka EU" kao dio obilježavanja sedamdeset godina postojanja Instituta.
Panel diskusija ima za cilj da okupi studente, stručnjake, eksperte i predstavnike vlasti da diskutuju i razmijene mišljenja o trenutnoj poziciji Crne Gore u regionu i Evropi, kao članice NATO-a i predvodnice u pregovorima sa EU, u kontekstu političkih promjena i dešavanja u regionu i Evropi.
Pozivaju se studenti da prisustvuju događaju.