Gostujuće predavanje dr Miomira Maroša

U utorak, 18. aprila u 13:30h u sali S36 biće održano gostujuće predavanje Miomira Maroša, doktora komunikoloških nauka. Prisustvo je obavezno za studente Komunikologije i medija.

Dr Maroš je predavač novinarskih i komunikoloških predmeta na Fakultetu političkih nauka Univerziteta Crne Gore. Kao TV autor je, već godinama u kontinuitetu, TV lice u vrhu povjerenja kod gledalaca, po relevantnim istraživanjima javnog mnjenja.

Dobitnik je Godišnje nagrade TVCG za reportažu (2005), nagrade “Wild Beauty Award” za promociju turizma Nacionalne turističke organizacije CG (2008) i Godišnje novinarske nagrade Crne Gore koju mu je dodijelilo Društvo crnogorskih novinara (2010), kao i nagrade Turističke organizacije Podgorice i Glavnog grada za najboljeg novinara u akciji “Biramo najbolje u turizmu i ugostiteljstvu” (2016).