Gostujuće predavanje Eleonore Albijanić

U utorak, 4. aprila u 13:30h u amfiteatru AS biće održano gostujuće predavanje komunikološkinje Eleonore Albijanić. Gospođa Albijanić je angažovana u Elektroprivredi Crne Gore na mjestu rukovoditeljke sektora za eksternu komunikaciju.

Takođe, dugo godina je članica Evropske asocijacije direktora komunikacija, a nedavno je izabrana za predsjednicu ogranka Asocijacije za odnose s javnošću i komunikacije, u okviru mreže za jugostičnu Evropu. Dobitnica je nagrade PRO PR Award za doprinos razvoju PR struke u Jugoistočnoj Evropi, a bila je i prva predsjednica Crnogorskog udruženja za odnose sa javnošću.

Prisustvo gostujućem predavanju je obavezno za studente i studentkinje smjera Komunikologije i medija.