Takmičenje U Govorništvu Na Temu „Ljudska Prava “

Pozivaju se studenti da uzmu učešće u obilježavanju Međunarodnog dana ljudskih prava u Crnoj Gori.

Programska kancelarija Savjeta Evrope tradicionalno obilježava 10. decembar, u saradnji sa Delegacijom EU u Crnoj Gori, Građanskom alijansom i Institucijom zaštitnika ljudskih prava i sloboda. Ove godine, biće organizovan niz aktivnosti u nedjelji od 5. do 12. decembra 2022.

Između ostalog, planirano je takmičenje u govorništvu na temu ljudskih prava, 5. decembra (ponedjeljak) u 16h na Fakultetu pravnih nauka Univerziteta Donja Gorica. Pozivamo sve zainteresovane studente da se prijave slanjem mejla na sljedeću mejl adresu: takmicenje.govornistvo@udg.edu.me najkasnije do petka, 11. novembra. Prikladne nagrade su predviđene za pobjednike.