Prijava ispita - Vanredni ispitni rok (MASTER STUDIJE)

"Obavještavaju se studenti master studija da je prijava ispita u vanrednom ispitnom roku otvorena od subote 17.09. do petka 23.09.
Vanredni ispitni rok će biti organizovan u posljednjoj sedmici septembra 2022. godine.
Raspored ispita će biti objavljen nakon završene prijave.

Polaganje ispita u vanrednom ispitnom roku se plaća 16.5 EUR po ECTS kreditu. Studenti su u obavezi da, kao svrhu plaćanja, navedu sljedeće: "Prijava za vanredni ispitni rok na master studijama za 2021/2022. godinu".

Student može prijaviti bilo koji ispit koji je prijavio i slušao tokom 2021/2022. godine. Ne postoji ograničenje broja predmeta koje student može prijaviti i polagati u vanrednom ispitnom roku. Studenti nemaju mogućnost naknadne promjene prijavljenih predmeta.

Prijava ispita u vanrednom ispitnom roku vrši se isključivo do 23. septembra slanjem maila na mail milica.popovic4@udg.edu.me U mailu je potrebno navesti ime i prezime studenta, broj indeksa, smjer, kao i ispite koje prijavljuje za polaganje u vanrednom ispitnom roku. Uz mail o prijavi ispita u prilogu je potrebno poslati i dokaz o izvršenoj uplati."