Razmjena putem Erasmus + programa

Pozivamo zainteresovane studentkinje i studente da se prijave za Erasmus+ program na Univerzitetu u Salzburgu, Austriji za akademsku 2022/23. Otvoreno je 14 pozicija za studente političkih nauka ili međunarodnih odnosa iz IPA regiona- Zapadni Balkan (Albanija, BiH, Crna Gora, Kosovo). Alternativno, studenti takođe mogu biti nominovani za razmjenu u jednom semestru u jesenjem ili prolećnom semestru 2022/2023.
Neophodno je dostaviti:
- CV, motivaciono pismo, transkript zapisa.
Takođe, potrebno je znanje engleskog jezika na nivou B2, dok znanje nemačkog jezika predstavlja dodatnu prednost. Kandidati za master studije treba da imaju diplomu političkih nauka ili međunarodnih odnosa.
Rok za prijavu: 19. jun 2022, a povodom dodatnih informacija možete kontatirati doc. dr Branka Boškovića putem mejla branko.boskovic@udg.edu.me
Za dodatne informacije možete posjetiti sljedeći link https://www.plus.ac.at/politikwissenschaft-und-soziologie/abteilung-politikwissenschaft/studium/erasmus/erasmus-incoming/