Konkurs za prvu online FER školu: Feminizam i religija

Pozivamo predavače, saradnike u nastavi i studente da se priključe prvoj online FER školi:Feminizam i religija, koja je raspisana u okviru projekta "Uvođenje rodno osviješćenih politika u visoko obrazovanje- UNIGEM“, pri kojem je Univerzitet Donja Gorica jedan od partnerskih institucija.
U zavisnosti od interesovanja zastupljeno je pet kurseva (Religija, rod, mediji; Rod, religija i izgradnja mira; Filizofija i rod; Religija i rodno zasnovano nasilje; Istorija feminizma na Istoku i Zapadu), koji će trajati u periodu od 01.02.2022. do 13.05.2022.
Ukoliko želite učestvovati u diskusijama i nastojite spoznati različita viđenja krucijalnih vrijednosti, kao i iskazati sopstvena, pridružite nam se!
Prijava za upis treba sadržati motivaciono pismo i CV, a krajnji rok dostavljanja je 25.01.2022. na sljedeću adresu: ferskola.tpo@gmail.com