Saradnik
Natalija Drekalović

Natalija Drekalović, rođena je 21.08.1997. godine. Osnovnu i srednju školu završila je u Podogirici, a trenutno je studentkinja master studija "EMOS - European Master of Official Statistics".
Angažovana je u nastavi na Fakultetu za Međunarodnu ekonomiju, finansije i biznis, Fakultetu za informacione tehnologije, Fakultetu za kulturu i turizam i na Humanističkim studijama na predmetima Mikroekonomija, Statistika i Computer Sciences.
Natalija je uključena u brojne razvojne projekte i pored domaćeg ima i bogato međunarodno iskustvo na istraživačkim projektima što su "Zelena ekonomija i zeleni poslovi:Izazovi i mogućnosti u Crnoj Gori" i "Centar izvrsnosti - UDG".

Dobitnica je brojnih stipendija i nagrada, kao što su: Konrad Adenauer Stiftung i 19. decembar.

Učestvovala je na mnogobrojnim konferencijama:
Okrugli sto, Horizontal Facility for the Western Balkans and Turkey 2019-20, Ministarstvo nauke, u saradnji sa Evropskom unijom I Uvropskom komisijom, Budva Montenegro – 28 – 29th Januar 2020.
 “Tos-con”, Park City, USA 2019
 “Individualism in the age of tribalism“, Prague 2019
 Konferencija o ekonomiji, Budva 2018
 “Values, what values?” – Free Market Road Show 2018